Október 20-án 23. alkalommal rendezték meg a Szegedi Kerékpáros Sport Club szervezésében a Misik László Emlékversenyt.

Idén utoljára álltak rajthoz a DSI Cycling Team bringásai, a Napfény városában rendezett egynapos viadallal lezárult az idei országúti versenyszezon. Az időjárás is kegyeibe fogadta az indulókat, ugyanis szép tavaszi időben került sor a szezonzáró megmérettetésre. Kiválóságaink munkából érkeztek Szegedre, mivel már az Utánpótlás Pálya Országos Bajnokságra fókuszálnak. Ennek ellenére remek eredményeket értek el, három éremmel tértek haza.

Az U17-es férfimezőnyben Bók Olivér 01:20:19 alatt teljesítette az 52 kilométeres távot és harmadikként ért célba, míg Virág Marcell a 9., Varga Balázs pedig a 15. helyet szerezte meg. Az U19-es korosztálynak 87 kilométert kellett tekernie, köztük Sós Olivérnek is, aki miután átrobogott a célvonalon, a bronzérmet vehette át, klubtársa, Rein-Keresztes Zente hetedik lett. A legfényesebb medálról Rein-Keresztes Réka (WU19) gondoskodott, maga mögé utasítva a mezőnyt, felállhatott a dobogó legmagasabb fokára.